درباره ما

مرجان خواب

درباره فروشگاه اینترنتی مرجان خواب

فروشگاه اینترنتی مرجان خواب، یک فروشگاه اینترنتی با هدف عرضه مستقیم کالای خواب با بهترین قیمت ها و تحویل به موقع است.

می خواهیم برای مشتری خود تجربه متفاوتی از خرید اینترنتی را ایجاد کنیم. تمام تلاش ما ارائه خدمات درست و به موقع برای مشتریان خوب ماست. این خدمات از تامین محصولات با کیفیت و استاندارد شروع می شود و با ارائه اطلاعات دقیق و مناسب جهت خرید ادامه می‌یابد و در نهایت با تحویل درست و به موقع محصول به مشتری و بعد از آن خدمات پس از فروش پایان می یابد.

امکان ارتباط آسان و کمک همکاران ما به مخاطبان و مشتریان ما، جزو ارزش های اصلی ما بوده و تلاش می کنیم سریع و دوستانه مسائل را حل نماییم.

 

امیدواریم خدای متعال ما را در این راه یاری کند.

ما چه کار می کنیم؟

ما در مرجان خواب به تامین و عرضه کالای خواب مشغول هستیم. یک تیم در تهیه اجناس قابل عرضه مشغول هستند و یک گروه در پشتیبانی از سایت و تماس و پیگیری مشتریان. ما در تمام 24 ساعت شبانه روز در تلاش هستیم تا بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود عرضه نماییم.

اهداف ما

برای همکاری تجاری با ما و عرضه کالای خود در مرجان خواب با ما تماس بگیرید. ما نیاز به تامین اجناس خوب و با قیمت مناسب هستیم پس در این راه به کمک همه دوستان خوبمان در عرصه صنعت و تولید نیازمندیم.

ما در مرجان خواب، آماده هرگونه همکاری مشترک و تعامل با گروه های مختلف در زمینه توسعه تجارت خود هستیم. هرگونه پیشنهاد و یا مدل همکاری که در ذهن خود دارید با ما درمیان بگذارید. ما آماده شنیدن هستیم و همینطور اراده مصممی برای گسترش همکاری ها و اضافه کردن دوستان خوبمان داریم

علاوه بر فروش به مصرف کنندگان ما آماده تامین کالا نیز برای همکاران خود هستیم. هرگونه همکاری در فروش محصولات را با کمال میل قبول میکنیم. فقط لازم است شما به ما اطلاع دهید تا ما هرکاری برای پیشبرد همکاری با شما را انجام دهیم.

اهداف ما

  • تهیه محصولات مرغوب و استاندارد برای عرضه
  • تهیه و عرضه اطلاعات دقیق و درست برای مشتریان
  • ارائه سرویس و خدمات عالی برای مشتریان
  • ایجاد یک تجربه خرید خوب و نشاندن لبخند بروی لب های مشتریان
  • ارائه پشتیبانی قوی برای مشتریان