هر لحظه برای بهتر شدن تلاش می‌کنیم.

ما در مرجان خواب به تامین و عرضه کالای خواب مشغول هستیم. یک تیم در تهیه اجناس قابل عرضه مشغول هستند و یک گروه در پشتیبانی از سایت و تماس و پیگیری مشتریان. ما در تمام 24 ساعت شبانه روز در تلاش هستیم تا بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود عرضه نماییم.

محصولات مرغوب و استاندارد

کنترل محصولات و کیفیت را وظیفه خود می‌دانیم و با تامین کنندگان برای رسیدن به هدف تلاش می‌کنیم

اطلاعات دقیق و درست

برای یک تصمیم و انتخاب درست، داده‌های دقیق و موثر را در اختیار شما می‌گذاریم.

سبد متنوع محصولات

در هر طبقه تلاش می‌کنیم برندها و محصولات متنوعی را عرضه کنیم تا با خیال راحت انتخاب کنید

یک تجربه خرید خوب

در تلاشیم یک تجربه شیرین برای شما بسازیم. سطح خدمات فراتر از چیزی که تا به حال تجربه کردید.

خدمات عالی

موفقیت خود را در گرو داشتن بالاترین و با کیفیت‌ترین خدمات می‌دانیم.

همیشه در کنار شماییم

پشتیبانی در هر لحظه از قبل، حین و پس از خرید وظیفه ماست. همیشه پاسخگوی شما هستیم.

ماموریت ما

فروشگاه اینترنتی مرجان خواب، یک فروشگاه اینترنتی با هدف عرضه مستقیم کالای خواب با بهترین قیمت ها و تحویل به موقع است.

امکان ارتباط آسان و کمک همکاران ما به مخاطبان و مشتریان ما، جزو ارزش های اصلی ما بوده و تلاش می کنیم سریع و دوستانه مسائل را حل نماییم.

امیدواریم خدای متعال ما را در این راه یاری کند.

چشم انداز ما

می خواهیم برای مشتری خود تجربه متفاوتی از خرید اینترنتی را ایجاد کنیم. تمام تلاش ما ارائه خدمات درست و به موقع برای مشتریان خوب ماست. این خدمات از تامین محصولات با کیفیت و استاندارد شروع می شود و با ارائه اطلاعات دقیق و مناسب جهت خرید ادامه می‌یابد و در نهایت با تحویل درست و به موقع محصول به مشتری و بعد از آن خدمات پس از فروش پایان می یابد.

همکاری در فروش

علاوه بر فروش به مصرف کنندگان ما آماده تامین کالا نیز برای همکاران خود هستیم. هرگونه همکاری در فروش محصولات را با کمال میل قبول میکنیم. فقط لازم است شما به ما اطلاع دهید تا ما هرکاری برای پیشبرد همکاری با شما را انجام دهیم.

توسعه همکاری تجاری

ما در مرجان خواب، آماده هرگونه همکاری مشترک و تعامل با گروه های مختلف در زمینه توسعه تجارت خود هستیم. هرگونه پیشنهاد و یا مدل همکاری که در ذهن خود دارید با ما درمیان بگذارید. ما آماده شنیدن هستیم و همینطور اراده مصممی برای گسترش همکاری ها و اضافه کردن دوستان خوبمان داریم.

فروش خود را به ما بسپارید

برای همکاری تجاری با ما و عرضه کالای خود در مرجان خواب با ما تماس بگیرید. ما نیاز به تامین اجناس خوب و با قیمت مناسب هستیم پس در این راه به کمک همه دوستان خوبمان در عرصه صنعت و تولید نیازمندیم.