ارسال رایگان

ارسال رایگان برای بعضی کالاها و بعضی زمان ها تعریف شده است که این روش شامل ارسال به تمام نقاط ایران می باشد که بنا به شرایط با پست پیشتاز یا تیپاکس اتفاق می افتد و مشتری فقط هزینه کالا را می پردازد و هزینه ارسال به هیچ عنوان گرفته نمی شود و در شهر تهران بنا بر شرایط همان روز کالا تحویل مشتری می‌گردد.

کلیه سفارشات استان تهران ظرف ۴۸ ساعت به صورت رایگان

کلیه ارسال های استان قم و البرز ظرف ۷۲ ساعت به صورت رایگان

هزینه ارسال بار به باربری رایگان

ارسال اکسپرس (فوری)

این روش فقط برای شهر تهران و (اسلامشهر، چهاردانگه و جنوب غرب تهران) ظرف ۵ ساعت و برای استان قم و البرز ۱۲ساعت می باشد که هزینه ارسال کالا برای مبالغ کمتر از ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عهده مشتری می باشد. این هزینه برای محصولات گوناگون متفاوت است. (برای مبالغ بالاتر از ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال ارسال اکسپرس کاملا رایگان است)

در این روش کالای مورد نظر در ساعات کاری فروشگاه می باشد و کالا پس از ۱ تا ۵ ساعت پس از ثبت سفارش به دست مشتری می رسد و ارسال فوری در روزهای تعطیل مقدور نمی باشد.

پست پیشتاز

برای سفارش‌ کالاهای کمتر از ۵ کیلوگرم و مقاصد خارج از تهران،قم و البرز در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل تهران، قم یا کرج نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است و هزینه ارسال کالا بنا بر مسافت و وزن کالا می‌باشد که از سایر روش‌های دیگر کمتر می باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید

http://tntsearch.post.ir

پست تیپاکس

تیپاکس برای سفارش‌ کالاهایی با ابعاد بزرگ و وزن‌های بیشتر از ۵ کیلوگرم و مقاصد تحویل خارج از تهران یا کرج مشتریان برنامه‌ریزی شده است.
تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.
سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.
مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.
پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از ۸۰ شهر که تک مسیره هستند به طور معمول ۲۴ ساعته است.
سرویس‌دهی تیپاکس تنها در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، در ۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می‌شود.

در حال حاضر، شهرهای زیر دارای دفتر تیپاکس هستند :
آبادان – آستارا – آمل – ابهر و خرمدره – اسلام آباد – اراک – اردبیل – ارومیه – اصفهان – انزلی – اهواز – ایلام – بابل – بابلسر – بجنورد – بروجرد – بناب – بندر عباس – بوشهر – بوکان – بهشهر – بیرجند – تاکستان – تالش – تبریز – تربت حیدریه – تنکابن – جهرم – چالوس – خرم آباد – خرمشهر – دامغان – دزفول – دورود – رامسر – رشت – رفسنجان – رودسر – رودبار – زاهدان – زرند- زنجان – ساری – ساوه – سبزوار – سمنان – سنندج – سیرجان – شاهرود – شاهین شهر – شوشتر – شهرضا – شهرکرد – شهر صنعتی البرز – شیراز – شیروان – صومعه سرا – علی آباد – فسا – فومن – قائمشهر – قروه – قزوین – قم – کازرون – کاشان – کرج – کرمان – کرمانشاه – کیش – گرگان – گنبد – لاهیجان – لار – لنگرود – مراغه – مرودشت – مشهد – ملایر – مهاباد – میاندوآب – میبد – نجف آباد – نکا – نهاوند – نیشابور – همدان – یاسوج – یزد